План з підготовки регуляторних актів на 2017 рік

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА СЬОМА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення сільської ради № 42-2/VІІ від 25.12.2015 р. «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів»

Керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2016 рік  та викласти його в новій редакції (додаток 1).

Сільський голова                                                             О.Г. ГРИЩЕНКО

с. Богданівка,

від 11 травня 2016 року,

№ 114-7/VІІ

до рішення сільської ради

від  11 травня 2016  року.

№ 114-7 /VІІ

з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Вид та назва проекту регуляторного акту

Ціль його прийняття