ГОЛОВА БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

(обєднаної територіальної Громади)

ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Народився 12 січня 1953 року в селі Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

Трудова діяльність

Після закінчення Богданівської середньої школи в 1969 році поступив до Тернівського професійно-технічного училища, яке закінчив у 1971 році. Трудову діяльність розпочав у 1971 році на шахті  «Західно-Донбаська 1» тресту «Павлоградвугілля»  за професією електрослюсаря підземного.

З 1973 по 1975 роки проходив службу в лавах Радянської армії.

Після проходження служби повернувся на попереднє місце роботи в якості електрослюсаря підземного, де працював до 1978 року.

Протягом  1978р. по 1986р.  трудова діяльність Олексія Григоровича проходила на шахті «Дніпровська»  в якості електрослюсаря підземного. Одночасно в 1983 році закінчив Донецький заочний гірничий технікум та отримав спеціальність гірничого техніка – електромеханіка. У 1984 році переведений на посаду гірничого майстра.

У 1986 році поступив на роботу до шахти «Благодатна» на посаду гірничого майстра підземного, де був обраний до профспілкового комітету  працівників вугільної промисловості.

У 1991 році заочно закінчив Вищу школу профспілкового руху ім.. Н.М. Шверника та отримав спеціальність економіста.

У 1991 році обраний на посаду голови Богданівської сільської ради. В 1993 році переведений на посаду директора птахофабрики «Правда», де працював до 2003 року.  В період з 2003 по 2012 років працював на посаді директора ПП «Агрофірма «Лідер».

З 24 грудня 2012 року обраний сільською громадою на посаду Богданівського сільського голови.

Успіхи та досягнення

У 2015 році наша держава  стала на шлях децентралізації та об’єднання територіальних громад.

За ініціативи Грищенка О.Г., після проведення зустрічей з сільськими головами розпочато процедуру об’єднання. Так, з трьох сільських рад Павлоградського району, до яких входило по кілька сіл, об’єднались Богданівська, Новодачинська та Новоруська сільські ради, і разом об’єднана територіальна громада склала 9 населених пунктів.

Богданівська об’єднана територіальна громада стала яскравим прикладом того, що потрібно не боятися змін, а ставати на шлях розвитку, змін та удосконалення.

Грищенко О.Г. - переможець обласного конкурсу серед посадових осіб місцевого самоврядування 2014 року «Кращий сільський голова».

Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками обласного та районного рівня за вагомий особистий внесок у вирішення проблем економічного та культурного розвитку регіону.

У 2016 році нагороджений почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради.